Користувацький вхід

Справа підполковника СБУ, який брав хабар біля "управи" вже в суді

Справа підполковника СБУ, якого затримали за підозрою в отриманні хабара, безпосередньо біля будівлі обласного управління служби в Черкасах спрямована до суду.

Мова йде про підполковника, заступника начальника відділу кібернетичної та інтернет безпеки УСБУ в Черкаській області Купрікова В.П. 

Посадовець був затриманий в червні 2017 року працівниками внутрішньої безпеки СБУ. Як тоді інформував прес-центр СБУ, чоловік вимагав 75 тис. грн. за повернення вилученого обладнання у підприємця, а також за 25 тис. грн. щомісячної плати гарантував подальшу безперебійну роботу. 

Досить оперативно, вже в грудні 2017 року обвинувальний акт по даному провадженню надійшов до Соснівського районного суду Черкас, до розгляду справи по суті поки не дійшли. 

Як встановлено слідчими, наприкінці вересня 2016 року вказана особа разом з представниками Українського державного центру радіочастот з будинків по вул. Героїв Дніпра 89, здійснили демонтаж телекомунікаційного обладнання. При цьому не надали жодних документів щодо законності вказаних дій власнику. 

У листопаді 2016 року на підприємця було складено протокол про адмінпорушення за розміщення обладнання, справа по якому була закрита в суді на початку 2017 року. Після цього підприємець звернувся до працівника СБУ з проханням виконати рішення суду та повернути майно. На що працівник спецслужби запропонував платити фіксовану плату у розмірі 25 тис. грн. на місяць за підтримку в подальшій господарській діяльності. 

Підприємець погодився та звернувся до внутрішньої безпеки СБУ. Один транш передав у квітні. Наступний транш у розмірі 25 тис. грн. передавав на початку червня біля будівлі управління СБУ в Черкаській області. 

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з правом внесення застави. Застава розміром у 128 тис. грн. була внесена наступного дня після обрання запобіжного заходу.

 

 

Останні новини