Спостерігачі дали оцінку присутності кандидата-слуги у свиті Президента

Присутність кандидата від “Слуги народу” у свиті Президента, під час візиту на Черкащину, негативно оцінили спостерігачі.

Про це йдеться у повідомленні “Опори”. 

Вчора Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав Черкащину. Так, очільник держави відвідав Шевченківський центр у Каневі та оглянув добудований критий басейн в Золотоноші. 

Кортеж Президента в Каневі, поблизу Шевченківського центру зустрічав кандидат у народні депутати від партії “Слуга народу” Віталій Войцехівський. Разом з обласним керівництвом та керівництвом Черкаського району вони пішли до будівлі центру. Згодом Войцехівський супроводжував Володимира Зеленського і в Золотоноші. 

За даними спостерігачів, на заходах Войцехівський перебував як кандидат, оскільки знаходився у відпустці. 

За оцінкою спостерігачів, участь кандидата у заходах в рамках робочої поїздки Президента прямо не порушує норм виборчого законодавства.

- Водночас суперечить демократичним стандартам виборів та рівності всіх кандидатів. Оскільки, участь кандидата, висунутого провладною партією, у заходах спільно з Президентом, сигналізує про підтримку цього кандидата з боку центральної влади та, ймовірно, може спонукати виборців віддати свій голос  на підтримку саме цього кандидата, – коментує ситуацію Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі Опора за виборами у Черкаській області. 

Нагадаємо, що і Канів, і Золотоноша входять до меж 197 виборчого округу, де 31 жовтня відбудуться проміжні вибори народного депутата України. 

Останні новини