Користувацький вхід

Співмешканець бабусі хотів згвалтувати малолітню онуку

59-річний співмешканець бабусі в одному із сіл на Черкащині вчора ледь не зґвалтував її 10-річну онучку. Дівчинку від насильства врятував крик її молодшого брата.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" повідомив перший заступник Голови Національної поліції України, начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін, інформує Про все.

Діти приїхали на літні канікули до бабусі в село. Близько 12.00 жінка працювала в огороді й почула крик малолітнього хлопчика, який не міг зайти до будинку через зачинені із середини двері. В будинку знаходилася його малолітня сестра, 2009 р. н., а також співмешканець бабусі, 1960 р. н. На вимогу жінки він відкрив двері. В одній із кімнат, зі сльозами на очах, знаходилась дівчинка.

Зі слів малолітньої дівчинки, після того, як вона залишилася в будинку зі співмешканцем бабусі, останній завів її до спальної кімнати, зняв з неї одяг та завалив на ліжко. Дитина прохала чоловіка не торкатися її, але останній зупинився тільки після того, як почув крик її маленького брата.

Останні новини