Спірний підвал у самому центрі Черкас оцінили для продажу

Спірний підвал у самому центрі Черкас оцінили для продажу, виконком затвердив оцінку в 5800 грн. за кв. м. 

Відповідне рішення підтримали всі присутні члени виконкому.

Загальна площа підвальних приміщень складає 89,4 кв. м., знаходяться вони в багатоповерхівці за адресою Хрещатик 200 (підвальні приміщення в будинку в якому розміщено ресторан “Коктейль”). Це самий центр міста.

Вказане приміщення продають не з аукціону, а за викупом ФОПу Угнівенко А.В., який орендує його в міської ради з 2015 року (нині вартість оренди на місяць складає 2419 грн.)

В грудні 2015 року між орендарем та ОСББ “Хрещатик 200” виник конфлікт за вказані підвальні приміщення. Орендар скаржився на неможливість їх фактичного використання через заблоковані двері. Він звертався до суду стосовно усунення перешкод у користуванні орендованим майном, але дві інстанції відмовили у задоволенні позовних вимог.

Примітно, що в судовому процесі відповідач зазначив, що всі претензії щодо неможливості використання приміщення мають висуватися орендодавцю, який повинен надати в оренду приміщення із входом. А позивач фактично намагається отримати доступ до підвального приміщення, яке є власністю ОСББ.

Вказане підвальне приміщення включено рішенням міської ради до переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності м. Черкаси, що підлягають приватизації у 2021 році.

Останні новини