Спір за пів сотки землі чоловік взявся вирішувати зброєю

В Черкасах, десятилітній спір з сусідами, за пів сотки землі, чоловік взявся вирішувати зброєю.

Інцидент стався увечері 21 вересня по вул. Івана Гонти. Чоловік змайстрував чотири саморобні пістолети, за допомогою “кусачок” відімкнув світло в сусідському домоволодінні та скоїв озброєний напад на господаря, інформують в поліції.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за статтею умисне вбивство. Саморобна зброя вилучено на відправлена на експертизу.

Постраждалий, Віктор Вербовий отримав сім кульових поранень та зараз, в стабільному стані знаходиться в лікарні. Про це повідомив син постраждалого Роман.

- Увечері в домоволодінні батьків зникло світло, як потім виявилося, нападник перерізав електропостачання та проник на територію домоволодіння. Батько вийшов в двір перевірити в чому справа, з ліхтарем і почав отримувати постріли. В результаті нападу він отримав сім куль, чотири з них вийшли на виліт. Стріляв нападник із саморобної зброї, а кулі схожі на підшипники. Батько встиг вступити в боротьбу з нападником, а мати в цей час викликала поліцію, - розповів Роман Вербовий.

Син постраждалого переконаний, що нападник ставив за мету позбавити життя всю сусідську родину.

- Кількість заготовленої зброї, на моє переконання, свідчить про бажання позбавити життя усіх мешканців будинку. Раніше ним вже було скоєно напад на батька з нанесенням тілесних ушкоджень, за що він отримав умовний термін, - зазначає Роман.

Нападником є Юрій Юрченко, в квітні 2017 року його було засуджено за нанесення тілесних ушкоджень Віктору Вербовому. Тілесні ушкодження були завдані ще в червні 2011 року, суд визнав обвинуваченого винним, але звільнив від кримінальної відповідальності за терміном давності.

Відзначимо, що конфлікт щодо спірної частини земельної ділянки тягнеться більше десяти років. Суть конфлікту полягає в тому, що під час приватизації ділянок в кінці 90-х початку 00-х років, межа між ділянками визначена і погоджена сусідами прямою лінією. В ході подальшої перереєстрації ділянки родини Вербових, у ділянки Юрченка зменшилася площа орієнтовно на 50 кв. м.

В ході тривалих судових розглядів, пройшовши всі інстанції, чинною є постанова Апеляційного суду Черкаської області, згідно якої визначено схему розмежування ділянок. Постанова апеляції підтверджена Верховним судом у листопаді 2018 року.

Згідно кінцевих рішень які набули законної сили позовні вимоги Юрченка були задоволені частково.

Останні новини