Користувацький вхід

Сотники Майдану по серйозному взялися за дачу Олійника

Народний депутат України, екс-член Партії регіонів Володимир Олійник повідомив, що озброєні невідомі особи які представляються сотниками Майдану намагаються потрапити в його дім в селі Кедина Гора, Золотоніського району, Черкаської області.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби депутатської групи «За мир та стабільність», до якої зараз подався Олійник, інформує телеканал 24.

У будинку перебувають діти й жінки похилого віку, але вони на це не звертають уваги. Понад 15 озброєних агресивних молодиків зірвали ролети з вікон, б’ють у вікна та двері, намагаючись проникнути у дім,— сказав нардеп.

За його словами, невідомі особи представляються сотниками з Майдану. Він також додав, що міліція, яка приїхала на виклик, нічого вдіяти не може.

Наразі, як повідомляє прес-служба, озброєні люди продовжують прориватися у будинок.

Нагадуємо, що наприкінці лютого представники авто майдану вже відвідували фазенду Володимира Олійника, тоді вони не заходили в середину будівлі, а накоїли дрібних пакостей.

Цікаво і те, що неподалік від дачі Олійника в с. Кедина Гора, біля с. Коробівка знаходиться і домоволодіння нинішнього губернатора Черкащини Юрія Ткаченка.
 

Loading...