Користувацький вхід

Соратник мера будує ще один ресторан

У липні цього року на місці колишнього ресторану “Рибка” в Черкасах, поблизу Долини Троянд, розпочалося будівництво нового закладу харчування, що, імовірно, матиме назву “Карп”.

Про це повідомляє “Громадське ТБ: Черкаси”.

Ресторану “Рибка” було зо два десятки років. Архітектор Віталій Солодкий каже, що в дев’яності ресторан був як забігайлівка. Потім його поступово розбудовували. У цьому році власники продали “Рибку”, бо більше не могли його утримувати.

Формально 15 соток землі під рестораном орендує приватне підприємство “Черкасбуд-плюс”. Його керівник Роман Діский у коментарі нашому журналістові сказав, що його компанія лише будує. Справжній власник ресторану інший. Купив “Рибку” власник ресторанів “Faro del porto”, “Престо”, “Yoshi” депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини” Роман Діскант.

Роман Діскант відмовився коментувати будівництво нового ресторану. Сказав, що ще рано про нього говорити. Мовляв, остаточної концепції закладу ще немає. Зараз над нею працюють фахівці.

За словами архітектора Віталія Солодкого, ресторан, який побудують на місці “Рибки”, називатиметься “Карп”. Але це неточно. Можливо, назвуть його “Рибний”. Будівля буде двоповерховою. На другому поверсі проводитимуть весілля, дні народження. Для фотографування на території ресторану буде невеличке озеро.

Закінчити будівництво ресторану запланували до середини 2021 року.

Останні новини