Користувацький вхід

Сьогодні Віктора Ющенка виключили з партії "Наша Україна".

Третій Президент України Віктор Ющенко виключений сьогодні з партії "Наша Україна". Про це повідомляє прес-служба партії "Наша Україна" Рішення про виключення Ющенко з партії оприлюднив голова політради Сергій Бондарчук.

Повідомляється, що Ющенко виключили з партії за "зраду програмних цілей партії" і "незаконну узурпацію керівництва партією".
Нагадаємо, раніше голова політради НУ Бондарчук заявляв, що екс-президент блокує роботу керівних органів партії, що свідчить про намагання Ющенка і його оточення розколоти партію.

Повідомляється, що Бондарчук процитував рішення ради Київської міської організації партії "Наша Україна", в якому говориться, що під час парламентських виборів 2012 року за рішенням Ющенка були проведені заміни членів окружкомів і дільничних від УНП і "Нашої України" в південних і східних областях країни на представників Партії регіонів і це "завдало значної шкоди авторитету партії". У документі також говориться, що Ющенко не виконав взяття на себе публічні зобов'язання з виплати боргів партії за 2009 р.

Крім того, "з метою уникнення звітів та відповідальності за допомогою підконтрольних йому членів президії" Віктор Ющенко блокує скликання з'їзду партії і "намагається у незаконний спосіб узурпувати керівництво в партії".

Нагадаємо, що в січні Бондарчук вже заявляв про те, що дії Ющенка спрямовані на розкол партії. Тоді повідомлялося, що Віктор Ющенко має намір провести альтернативну політраду партії. За словами Бондарчука напередодні проведення політради деяким членам дзвонили і називали іншу адресу проведення засідання. Деякі прибули в партійний офіс на вул. Спаській, а деякі в готель "Київ". Представників політради зі Спаської не пустили на засідання.

Після цього 14 обласних організацій партії "Наша Україна" зажадали від президії партії скликати з'їзд, змінити керівництво партії і відновити опозиційний курс "Нашої України". Ряд обласних організацій засудили курс Віктора Ющенка та його оточення на розкол партії і збереження лояльності до влади.

За матеріалами РБК  Україна

Останні новини