Користувацький вхід

Сьогодні негода почне відступати, але прогнозується зниження температури

Третю добу на Черкащині вирує негода. Активні атмосферні фронти із південного заходу та заходу зумовлюють складні погодні умови, при цьому у західній частині області зберігаються умови для випадіння снігу, а у східній – мокрого снігу, повідомляють в обласному гідрометцентрі.

Так, за 17-ніч 19.01 випало 27-62 мм опадів, або 0,7 – 1,6 місячних норм. Лідером по кількості опадів є Смілянський район - 62 мм у вигляді мокрого снігу та дощу.

Висота снігового покриву на ранок 19.01 становить 25-59 см, лише у Чигиринському районі, де переважав дощ – 8 см, при нормі на цей час 10 см.

За прогнозом, ще сьогодні вдень погоду Черкащини продовжать формувати атмосферні фронти, які поступово втрачають свою активність. Однак, в денні години ще можливий сніг та мокрий сніг.

Вже найближчої ночі прогнозується зниження температури повітря до 3-8º морозу, що сприятиме утворенню ожеледі і ожеледиці на дорогах та тротуарах.

Важкий, добре насичений водою сніг значно навантажує дахи будівель, гілки дерев, лінії електропередач та інші інфраструктурні об’єкти. Тому жителям області слід бути особливо уважними та обережними, а комунальним службам доцільно забезпечити своєчасне прибирання снігу та «снігової каші».

Останні новини