Сьогодні нагороджували юних черкащан, які завоювали учнівські нагороди на всеукраїнському рівні.

В приміщенні Черкаської ОДА сьогодні людно. Що найдивніше, то це не депутати та чиновники, а школярі, учні та їх батьки. Голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк нагороджує переможців та призерів Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів Малої академії наук.

Зокрема відзначено, що 85 учнів взяли участь в предметних олімпіадах всеукраїнського рівні і 50 з них повернулися з нагородами, надзвичайно приємно що серед них є і Сергій Овчаренко, учень моєї рідної школи - Смілянської гімназії імені Василя Трохимовича Сенатора.

52 юних черкащанина взяли участь у всеукраїнському етапі від Малої академії наук, 29 з яких вибороли призові місця, 3 з яких виявилися переможними. Найбільшою популярністю користувалися секції Української мови та Історії України, але це й не дивно, адже ці два предмети є обов"язковими при вступі до українських ВУЗів. Загалом же в переможцях ходять 73 черкаських учні, які вибороли 79 нагород всеукраїнського рівня.

Найбільше нагород отримали учні міста Черкаси, а Перша міська гімназія могла похвалитися представництвом з 10 переможців. Спростовується міф і про безперспективність освіти на переферії. Зокрема переможці були і з маленьких міст, таких як Кам"янка, і з сіл. Зокрема двоє учнів Іванківської сільської школи Манківського району здобували перемоги всеукраїнського рівня цього року.

Окремо заступник голови ОДА Прітченко Тетяна Федорівна нагадала, що 58 учнів з Черкаської області отримують стипендії, на що передбачено майже 300 тисяч гривень з обласного бюджету.

Іменну стипендії Сергія Тулуба отримав чотирикласник із Звенигородки Віталій Нечаєв, який у своєму виступі чотири рази згадав ім"я по-батькові голови Черкаської ОДА.

Ярослав Нищик

Останні новини