Сьогодні на Черкащині вибори народного депутата

В окрузі №197 із центром у Золотоноші, де відбуваються вибори народного депутата голосування на дільницях триватиме з 8:00 до 20:00, виборцям не потрібні «ковідні» документи.

Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА» з посиланням на ЦВК. 

Сьогодні, 31 жовтня, відбуваються вибори народного депутата в одномандатногому виборчому окрузі №197 (центр — м. Золотоноша). Виборці можуть відвідати виборчі дільниці традиційно з 8:00 до 20:00. Щоб проголосувати необхідно мати при собі паспорт та маску. Рекомендовано також дотримуватися дистанції, взяти із собою власну ручку та використовувати антисептик. 

На Черкащині можуть проголосувати орієнтовно 131 079 виборців, які мешкають в 13 територіальних громадах округу. А саме: в частині Черкаської, Золотоніській, Канівській міських громадах; а також в Русько-Полянській, Будищенській, Мошнівській, Новодмитрівській, Вознесенській, Зорівській, Гельмязівській, Піщанській, Ліплявській, Бобрицькій громадах. Здійснити волевиявлення вони зможуть на 141 виборчій дільниці.

З метою уникнення непорозумінь під час отримання виборчих бюлетенів року Центральна виборча комісія звертається до виборців з проханням мати при собі паспорт громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або картки). На сьогодні як дільничні комісії, так і окружна виборча комісія не забезпечені технічними пристроями для зчитування інформації е-паспорта громадянина України.

ЦВК наголошує також, що жодним нормативно-правовим актом не передбачена перевірка на виборчих дільницях у виборців сертифікатів про вакцинацію або ж ПЛР-тестів чи тестів на антиген. Тож для голосування ні сертифікат, ні COVID-тест не потрібні.

Останні новини