Сьогодні акція опозиційних сил все-таки відбудеться

Незважаючи на не дуже приємні погодні умови та системні протидії з боку влади, акція опозиційних сил відбудеться на Театральній площі. Початок о 16.00. Про це нам телефоном повідомив голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко.

- Не дуже сприятливі погодні умови, але ми запланували акцію і ми її будемо проводити. Я вам скажу, що мене не дуже турбує погана погода. Мене значно більше турбує погана влада, яка є зараз і в нас на Черкащині і по країні загалом. Мене турбує неадекватна реакція влади на наші заходи. Зокрема ще з вчорашнього дня надходить інформація з районів що є команда не випускати людей на Черкаси. Як це, я себе запитую? Як не випустити наприклад рейсовий автобус? Це вже просто маразматичні дії влади. Але я переконаний, що акція відбудеться, - повідомив Анатолій Бондаренко.

Також Анатолія Васильовича здивувало оперативне реагування влади на захід опозиції, організованим фестивалем на Соборній площі.

- Ну хотять організовувати нехай організовують, але нехай хоч там Сергій Тулуб набереться мужності і вийде і прозвітує хоча б на концерті організованому владою, - сказав Анатолій Васильович.

Останні новини