Софроній освятив місце під храм на Смілянщині
Митрополит Черкаський і Канівський Софроній освятив місце під новий храм у чоловічому скиту на Смілянщині.
Про це інформують у Черкаській єпархії УПЦ (Московського патріархату).
У скиту чоловічого монастиря на честь Олексія людини Божої, що зводиться в селі Плескачівка Смілянського району, буде побудовано храм на честь равноапостольної княгині Ольги. Уставний чин освячення звершив Високопреосвященніший митрополит Черкаський і Канівський Софроній. Після освячення владика побажав Божого благословіння ігумену монастиря о. Олексію та кріпості духу за для втілення в життя Божої справи.



