Смілянський Шпак покалічив людину.

4 червня зранку в місті Сміла в мікрорайоні Холодне сталася жахлива дорожньо-транспорта пригода. В зіткнення потрапив позашляховик та мотоцикл. Водій мотоцикла перебуває в реанімаційному відділенні лікарні. В нього стався розрив легень та сечового міхура, і якщо він навіть залишиться жити, то до кінця життя буде калікою. Молодому чоловікові лише 17 років. Водій позашляховика був відпущений. І все б нічого, якби не одне але.

За кермом автівки перебував Генеральний директор Смілянського машинобудівного заводу Анатолій Лукич Шпак, який є одною з найпомітніших фігур смілянських бізнес-кіл. Подейкують, що це вже не перша пригода за участю комерсанта, участь його в якій намагаються зам"яти.

Пікантності ж цій ситуації надає інформація, що водій автомобіля перебував не в критичному стані сп"яніння, але достатньому для складання протоколу за водіння  в нетверезому стані.

Коментарів від правоохоронців отримати не вдалося. Схоже на те, що ніхто нічого розслідувати не збирається, а потерпілого спробують зробити винуватцем ДТП.

Ярослав Нищик.

Останні новини