Смілянський район покинув "червону" карантинну зону

Із 2 листопада на Черкащині до “червоної” карантинної зони починають належати місто Ватутіне й Тальнівський район. У цій зоні продовжують перебувати Канів, Сміла, Золотоноша й Монастирищенський район.

Смілянський район переміщується в помаранчеву.

Нове зонування затвердили сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Діятиме воно 14 днів, починаючи із 00:00 годин 2 листопада.

На сайті Кабміну вже оприлюднили нові обмеження для “червоних” зон. На відміну від більшості областей – у Черкаській “червоній” дозволена робота громадського транспорту. Натомість запроваджені такі обмеження:

відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів ;
приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури (крім „автоконцертів“);
приймання відвідувачів у ТРЦ;
приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають такі послуги сім’ям, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

До “помаранчевої” карантинної зони увійдуть: Черкаси та Умань, Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Канівський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Маньківський, Смілянський, Уманський, Христинівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони Черкаської області.

Останні новини