Смілянина за стрілянину в караоке-барі звільнили від відповідальності

Смілянину, який влаштував стрілянину в караоке-барі “Сицилія”, перекваліфікували злочин та звільнили від кримінальної відповідальності.

Про це свідчить ухвала Смілянського суду. 

Ще на початку лютого 2017 року підсудний, відпочиваючи в барі, вчинив стрілянину з вогнепальної зброї спорядженої патронами з гумовими кулями (пістолет Форт). В результаті пошкодив майно караоке-бару на суму в 245 тис. грн. 

Дії зловмисника були кваліфіковані за ч. 4 ст. 296 ККУ (Хуліганство), з такою кваліфікацією справа була передана до суду в лютому 2018 року, але вирок так і не було винесено. 

В липні 2021 року дії підсудного були вже кваліфіковані за ст. 356 ККУ (Самоуправство) і за згоди всіх учасників процесу кримінальне провадження було закрито. 

Свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення підсудний визнав, покаївся та примирився з потерпілою стороною. 

Відзначимо, що підсудний підприємець Денис Жукович, в грудні 2017 року близько четвертої ранку в стані алкогольного спяніння скоїв ДТП по вул. Смілянська в Черкасах, влетівши автівкою в дерево.

Тоді Смілянський суд присудив штраф та позбавив права кермування на рік. Але апеляція скасувала постанову та закрила адмінпровадження за строком давності.

 

Останні новини