"Слуга народу" задобрював виборців смачною кашею

Кандидат у народні депутати по 197 округу від "Слуги народу" Віталій Войцехівський задобрював виборців смачною кашею та напоями, попри законодавчу заборону.

Про це повідомляє Опора.

Безкоштовні частування спостерігачі зафіксували в с. Гельмязів на Золотоніщині. Для розмови із кандидатом і подальших розваг жителів громади зібрали на сільському футбольному полі.

Спостерігачі зафіксували брендований мікроавтобус кандидата «Віталій Войцехівський. Кандидат в народні депутати. Слуга народу». Виборцям роздавали пакети із друкованою агітаційною продукцією кандидата – газетою і програмою.

На імпровізованій сцені виступали громадяни, які агітували у підтримку кандидата Войцехівського на виборах 31 жовтня 2021 року та закликали всіх присутніх скуштувати «смачну кашу», яку готувала на місці польова кухня.

Відповідно до ч. 3 ст. 160 Кримінального кодексу України надання виборцям, учасникам референдуму, юридичним особам неправомірної вигоди, що супроводжується передвиборною агітацією або агітацією з референдуму, згадуванням імені кандидата, назви політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах, або використанням зображення кандидата, символіки політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах, - караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі від двох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

У примітці до цієї статті зазначено, що під неправомірною вигодою слід розуміти продукти харчування, спиртні напої та тютюнові вироби, незалежно від їх вартості.

Останні новини