"Слуга народу" визначилася: земля собі та сину і недодеклароване люксавто

Політична партія “Слуга народу” визначилася з кандидатом на виборах до Верховної Ради по 197-му округу — це буде міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби політсили. 

Відповідну заяву під час візиту в Черкасах зробив голова владної партії Олександр Корнієнко. Саме успішний досвід роботи майбутнього кандидата на посаді міського голови став визначальним для владної політсили.


Віталій Войцехівський очолює Золотоношу з 2010 року, на останніх місцевих виборах переобрався втретє. Серед відвертих “курйозів”, під час перебування на посаді, варто назвати недодеклароване мером люксове авто та отримання мером та його сином землі в центрі міста. 

Так, свого часу розслідувалося кримінальне провадження за фактом користування мером автомобілем марки TOYOTA SEQUOIA. Після розголосу автівка з'явилася в декларації. 

Також меру та його сину вдалося отримати землю в центрі міста під будівництво гаражів. 

Нагадаємо, що ще кілька місяців тому Віталій Войцехівський виступав у ролі VIP-агітатора для іншого кандидата від цього округу Євгенія Курбета, що розглядався як можливий представник партії влади на округ. 

Останні новини