Скічко змінює замовника на освоєння 480 млн. грн.

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко змінює замовника на освоєння 480 млн. грн. спрямованих для ремонту доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності. 

Про це йдеться в розпорядженні голови ОДА.

Зокрема, функція замовника на освоєння спрямованих з держбюджету коштів покладається на ДП Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області. Контроль за виконанням розпорядження покладено на Департамент будівництва Черкаської ОДА. Саме цей непрофільний департамент, в минулому ремонтному сезоні, опікувався ремонтом доріг загального значення та шляхів комунальної власності за державний кошт і мав функцію замовника. Тоді ж автошляхи загального користування були передані на баланс департаменту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕКС-ПОСАДОВЦЯ ОШТРАФУВАЛИ НА 6,8 ТИС. ГРН. ЗА ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРІВ З РІДНОЮ ФІРМОЮ НА 3 МЛН. ГРН.

Такі управлінські рішення були впроваджені на той час головою ОДА Романом Боднаром. Натомість ДП Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області опікувалася переважно експлуатаційним утриманням місцевих автошляхів. 

Відтак, цьогоріч і ремонтом (бюджет близько 480 млн. грн.) і експлуатаційним утриманням (бюджет близько 120 млн. грн.) буде займатися ДП Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області.

Відзначимо, що на ДП якому Скічко делегував функцію замовника, з жовтня минулого року триває кадровий сумбур, а керівники змінюються відпрацювавши по кілька місяців.
 

Останні новини