Скічко взяв в радники депутата який з пафосом переходив в Партію регіонів

Радником нового голови Черкаської ОДА став депутат Черкаської районної ради який, свого часу, з пафосом переходив в Партію регіонів.

Про це повідомив Олександр Скічко під час засідання регіонального відділення Всеукраїнської асоціації ОТГ, що проходило на Золотоніщині, пише Прочерк.

Так, під час обговорення проблемних питань в діяльності ОТГ, Скічко повідомив, що має радника з соціальних питань — Валерія Вишиваного. 

На фото голова ОДА Сергій Тулуб вручає партійний квиток Валерію Вишиваному. 

За понад два десятиліття у місцевій політиці Валерій Вишиваний встиг змінити багато політпроектів. Яскравою була його депутатська каденція в Черкаській міській раді 2010-2014 років. Пройшовши до ради від опозиційного “Фронту змін”, перекочував у депутатську групу “Вільні демократи”, а в серпні 2013 року отримав партквиток Партії регіонів. При цьому партквиток отримував в урочистій обстановці на обласній конференції Партії регіонів. 

З 2015 року Вишиваний очолює Територіальний центр соціального обслуговування Черкаського району. На крайніх місцевих виборах був обраний депутатом Черкаської районної ради від партії “Слуга народу”.

Останні новини