Сину мера відмовили у стягненні 1,2 млн. грн. через московську довіреність представника

Сину біглого мера Черкас Володимира Олійника, відмовили у розгляді позову про стягнення середнього заробітку у розмірі майже 1,2 млн. грн.

Про це йдеться в ухвалі Верховного Суду України. 

Екс-прокурор Руслан Олійник позивався до Черкаської обласної прокуратури про стягнення коштів за час вимушеного прогулу. Суди першої та апеляційної інстанцій не взяли позов до розгляду. Сторона позивача оскаржувала відмову у розгляді справи по суті в суді касаційної інстанції. 

Під час розгляду касаційної скарги, Верховний Суд встановив, що касаційна скарга підписана представником позивача, яка на підтвердження своїх повноважень надала довіреність, посвідчену нотаріусом міста Москви. Також про неї відсутні дані в єдиному реєстрі адвокатів України. 

Оскільки посада, яку обіймав позивач, відноситься до переліку службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище то представляти позивача у такій справі має право тільки адвокат. Відтак суд ухвалив повернути касаційну скаргу скаржнику. 

Нагадаємо, що Руслана Олійника було звільнено з посади прокурора Черкаського району в серпні 2014 року. З того часу, екс-прокурор зі змінним успіхом судився за поновлення на посаді. Хоча й здобував судові перемоги, але до фактичного поновлення на посаді не дійшло. На початку квітня цього року Верховний суд залишив без задоволення касаційні вимоги позивача.
 

Останні новини