Син отримав відзнаку за батька якого закатували на Луганщині терористи

Очільники області – губернатор Юрій Ткаченко та голова облради Валентина Коваленко зустрілися із сином закатованого на Луганщині нашого земляка Сергієм Скобленком та вручили йому відзнаку за батька. 

Розповідаючи історію своєї сім’ї, Сергій зауважив, що його батько – Віктор Скобленко – сам родом із с. Стеблева Корсунь-Шевченківського району, але останні 25 років проживав разом із мамою на Луганщині. Біда сталася з приходом на Луганщину війни. 

Віктор Степанович разом з дружиною Ольгою Олексіївною з перших днів активно підтримували українських вояків – допомагали харчами, ділилися всім, що в самих було. Від їхньої сім’ї відвернулися всі родичі, не розділяючи патріотичні настрої Скобленків, а зрадили власні земляки – звели наклеп на главу сім’ї, після чого Віктора Степановича забрали до комендатури терористів. 

Звідти чоловік повернувся ледь живим. Лікарі діагностували забиття мозку ІІІ ступеня, не допомогло навіть оперативне втручання. Поховали Віктора Скобленка 16 вересня в селі Журавка Городищенського району, де живе його брат, і як заповідав сам загиблий. 

Під час зустрічі із Сергієм Скобленком голова обласної ради Валентина Коваленко та голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко вручили сину Почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною» й Почесну грамоту облдержадмiнiстрацiї та обласної ради, матеріальну допомогу.
 

Останні новини