Син колишнього облпрокурора веде "Слуг народу" в облраду

Син екс-прокурора Черкаської області очолив список політичної партії "Слуга народу" на виборах до Черкаської обласної ради.

Про це пише 18000 з посиланням на інформацію Черкаської обласної територіальної виборчої комісії.

Першим номером партійного списку у багатомандатному окрузі став 30-річний Сергій Лісовий. Це син колишнього прокурора області Миколи Лісового, що протягом 8-ми років очолював Черкаську обласну прокуратуру, допоки у 2013 році не пішов на підвищення – на посаду в Генеральній прокуратурі. Водночас після Революції Гідності Лісовий покинув стіни прокуратури.

Ще у 2015 році, проходячи люстраційні перевірки, на той момент 25-річний Сергій Лісовий вказував значні статки у власній декларації, зокрема, автомобіль “Audi Q7 2007” та понад 1 млн гривень подарунків. Разом із тим у органи прокуратури він влаштований так і не був.

Першими номерами у списку партії “Слуга народу” на територіальних округах будуть, відповідно Микола Кондрацький – головний лікар дитячої обласної лікарні (1 округ), Тетяна Чубенко – директорка одного із приватних товариств у Черкасах (2 округ), Анатолій Яріш – депутат обласної ради, обраний від “Блоку Петра Порошенка”, чиновник обласної адміністрації (3 округ), Євген Таран – директор смілянської кондитерської фабрики “Меркурій” (4 округ), Ігор Новицький – фермер із Тальнівського району (5 округ), Любомир Дикун – підприємець із Умані (6 округ) та Валерій Данилевський – нещодавно звільнений головний освітянин обласної адміністрації (7 округ).

Крім того, у списку присутні ректори двох вищих навчальних закладів: Олег Куклін – із Черкаського бізнес-коледжу, а також Олег Григор – із Черкаського державного технологічного університету.  

Останні новини