"Широнувшись" водій їздив Черкасами

5 грудня, близько 13-ої години, патрульні помітили автомобіль ВАЗ-21093, який рухався вулицею Гуржіївською надто повільно, а потім зупинився з порушенням Правил дорожнього руху.

“Патрульні одразу зупинились та підійшли до транспортного засобу, двигун якого ще працював. Водій за кермом знаходився у неприродному положенні і не подавав жодних ознак свідомості”, – інформують у прес-службі патрульної поліції Черкас.

Інспектори зрозуміли, що чоловікові зле і відчинили дверцята автомобіля для надання допомоги, однак той прийшов до тями та почав щось ховати під сидіння. Патрульні поліцейські помітили шприц з речовиною схожою на ацетильований опіум. Тоді громадянина затримали. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

При поверхневому огляді автомобіля, в багажнику, поліцейські виявили 11 пакетів з подрібненою речовиною коричневого кольору, схожою на макову соломку. Використані шприци з залишками невідомої речовини та шприц з речовиною коричневого кольору, близько 20 кубів. Також, слідчі вилучили близько 6 000 гривень. Порушника освідували в наркодиспансері та доставили до міського відділу поліції.

Останні новини