Щодо вирішення "єврейського питання" в Черкасах

Після останньої велелюдної акції опозиційних сил Черкащини, яка відбулася 6 квітня з новою силою набуло актуальності «єврейське питання».

В силу різних причин – політичних, соціальних, кон"юктурних за нього взялися всі кому не лінь. Лише не ті кому дійсно цим потрібно було б зайнятись – правоохоронні органи.

В цю гру на віковічних проблемах взаємовідносин різних суспільних груп з представниками єврейської нації включилися опозиціонери, мер міста, самі єврейські організації. Проте всі дії пов’язані з черговим підняттям та вирішенням «єврейського питання» нагадують фарс з боку всіх учасників цього процесу. Чому ж так? Напевне що ніхто і не хоче вирішувати це питання, а можливо немає навіть що вирішувати. 

Розглянемо кожного суб’єкта цього дійства окремо. 

Почнемо з мера Одарича. Але як розпочали, так і закінчимо бо тут нема про що навіть дискутувати, - ініціативи мера по розслідуванні провокаційних подій на Театральній площі чистої води піар та інформаційні технології. Зараз команда Одарича хватається за кожен інформаційний привід.

Що ж опозиція? Опозиція підняла більший шум з цього приводу ніж самі єврейські організації. На нашу думку більше потрібно акцентувати увагу саме на побитті опозиційного активіста, а не на проблемах євреїв, вони самі якось розберуться. 

А що ж євреї? На те вони і євреї, розумні люди тому і не підняли великого шуму з цього, - бо розуміють що немає з чого його піднімати. Вони прекрасно розуміють що ті хто одягає футболки «Бий жидів» насправді їх бити ніколи не буде.

Бо ті хто хотять їх бити вони не одягають футболки з такими написами, - вони ці написи реалізують на практиці і б"ють не за національною ознакою, а за належністю до певної суспільної групи. За належністю до суспільної групи яка займається соціально-економічним визиском переважної більшості населення і то вже проблема цієї групи, що серед них більшість представники єврейської нації. Такої сили чи соціальної групи поки що на щастя євреїв в нашій країні немає і вони себе почувають досить вільготно. Але це поки що…

Тут також варто зробити невеликий відступ. Практику «бити жидів» за національною ознакою увів Адольф Гітлер, до того часу на протязі всієї історії єврейська нація потерпала переважно через соціально-економічний визиск інших суспільних груп. 

Повертаючись до опозиції варто відмітити, що опозиціонери хотіли використати зброю євреїв проти влади, але це не вийшло зробити. Задумка була дуже проста. Крикнути що «влада б"є жидів» і самі євреї піднімуть такий резонанс, що змете навіть губернатора з посади. Однак євреї розуміючи свою спорідненість з нинішнім владним режимом не стали діяти як вони зазвичай діють.

А навіть навпаки почали інформаційно гасити обурення опозиції. Чому свідченням є оприлюднений відкритий лист голови єврейської громади м. Умані в якому він спрямовує інформаційний удар на одного з лідерів опозиції Леоніда Даценка. І такі дії зрозумілі, єврейська спільнота сьогодні з владою і у владі, тому дивуватися цьому не варто. А опозиції варто розраховувати на власні сили та підтримку пригнічених верств населення, якого зараз переважна більшість.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx