Що відбувається з Черкаською обласною організацією партії "УДАР"?

Після виборів пройшло не так багато часу, а з політичного небосхилу Черкащини зникає зірка партії "УДАР". Почалося все з того, що очільник обласного осередку Віталій Іляшенко почав "прогулювати" спільні прес-конференції опозиційних сил Черкащини. Так з 7 останніх таких заходів він відвідав аж два, а на ще одному був присутній наближений до Іляшенка Михайло Малінін.

Власних прес-конференцій керівництво обласного осередку, наскільки відомо, теж не проводило. То ж спробуємо розібратися в такій дещо делікатній справі.

 Думається, що серед основних причин переходу осередку в підпілля варто вважати цілий перелік. Так чи не основними причинами такого явища є кадровий голод, який зараз відчуває "УДАР" в Черкасах. Серед людей, що залишилися поряд з Іляшенком після виборів виділити можна лише декілька осіб, серед них Андрій Кондратенко та Дмитро Личко. Перший є абсолютно не публічним, до того ж фактично ще з періоду передвиборчої кампанії дав зрозуміти, що політика для нього не є основою життя, і він перебуває в тіні свого однокласника Іляшенка, очолюючи при цьому Черкаську міську організацію. Дмитро Личко свого часу очолював "Батьківщину молоду", люди які з ним працювали, характеризують молодого чоловіка як розумного, але занадто самовпевненого та інколи ледачкуватого.

Наступною причиною можна назвати боязнь журналістських запитань. А питань набралося багато. Серед них і питання дотримання Віталієм Іляшенком обіцянки очистити партію від депутата-прогульника Костянтина Єзерського, яке Віталій Володимирович анонсував ще перед виборами, а пізніше озвучив ,як очікуване рішення обласної ради осередку, Михайло Малінін на одній з прес-конференцій. Чи можливо Іляшенко образився на журналістів, які кепкували з нього на останній прес-конференції через невиконану обіцянку подарувати світери "Голосую особисто".

Важливою причиною може бути наявність заборгованості перед колишніми партійцями за роботу, виконану в передвиборчий час. Саме цьому, поговорюють, осередок партії змінив місце перебування на інше, вочевидь сильно законспіроване. Від колишніх активістів Іляшенко продовжує ховатися.

На ці всі речі можна було б закрити очі, якби "ударівці" проводили власні заходи. Проте і цього не відбулося. Нагадаємо, що 2 тижні тому прес-служба осередку "УДАРу" розіслала прес-релізи, про прес-конференцію, що ніби - то мала місце. Але і цього не було, а Іляшенко таким вчинком підставив поважні регіональні видання, які розмістили подібну інформацію.

Загалом же не відомо, що зараз відбувається в осередкові, єдиним спонсором якого називають депутата Черкаської міської ради Кудактіна, рідний брат якого перебуває в міжнародному розшукові через аферу з кредитною спілкою "Добрі гроші". До свого активу "ударівці" можуть занести лише участь в одній з акцій опозиції, де пан Віталій постояв на БТРі поряд з іншими ораторами. На наші дзвінки ні Віталій Іляшенко, ні Андрій Кондратенко відповісти не захотіли, а тому сподіваємось, що вони нададуть відповідь письмово, чи домовляться про розміщення відповіді на іншому інформаційному ресурсі.

На фото: Віталій Іляшенко біля ніг очільників опозиційних сил області Наталії Старікової, Юрія Ботнара, Леоніда Даценка.

Використано фото Вікторії Черкасової.

Останні новини