Що саме подарує та чим радуватиме дітей Черкас свято «Кольоровий світ»? - обговорили на сьогоднішній прес-конференції.

Сьогодні відбулася прес-конференція у Черкаському прес-клубі про те, що саме подарує та чим радуватиме дітей міста свято «Кольоровий світ».

На прес-конференції були присутні Юрій Бієвець – керівник Черкаського обласного благодійного фонду «Сила доброти»

- Ми вже третій рік проводимо таке свято. Наприклад, у 2011р. за допомогою благодійних пожертв, які були зібрані на святі ми поставили металопластикові вікна в онкологічному диспансері, а в 2012р. оплатили хіміотерапію хлопчику хворому на онкологію і зараз його хвороба перебуває в стадії ремісії, - зазначив Юрій Бієвець.

Співробітник ЧОБФ «Сила доброти» Оксана Лиманська, розповіла ким опікується фонд, а також про саме свято:

- Наш фонд займається опікою Михайлівської школи-інтернату, де знаходяться діти у яких формально є батьки, але лише формально, так як більшість батьків є залежними від алкоголю, наркотиків, вони не можуть дати належне виховання цим дітям. Найбільша проблема в інтернаті є забезпечення взуття, так як державою встановлено – одна пара взуття на п’ять років. Дитина яка росте не може ходити в одній парі взуття п’ять років і це є очевидним. Також для цих діток потрібен одяг, іграшки, набори для навчання. Зараз будується новий спальний корпус в який потрібно буде закупити подушки, ковдри і матраци. І от ми вирішили на виручені кошти із проведеного свята яке відбудеться 25 травня, купити для діток в новий спальний корпус подушки, ковдри і матраци. Також буде проводитись унікальна акція «Подари чашку» – кожен з присутніх на святі зможе купити чашку з логотипом нашого фонду і подарувати її інтернату. Ця акція дуже потрібна, бо коли ми відвідали Михайлівську школу-інтернат то побачили, що посуд з якого їдять і п’ють діти побитий або весь в тріщинах.

Свято розпочнеться з вистави «Маша и медведь». Потім діти відповідно до свого віку розділяться на групи.

Вікові групи будуть такими:
2-3 роки
4-5 років
6-8 років
9-11 років і 12-річні.
Для молодших будуть проводитись різні конкурси та ігри, а найстарші приймуть участь у квесті – пошук пригод. Всім дітям будуть безкоштовно роздавати морозиво.

Також на прес-конференції був присутній депутат Черкаської міської ради Сергій Володимирович Гладкий:

- Я розумію, що потрібно допомагати багатьом людям в тому числі і ветеранам, але все ж таки діти – це наше майбутнє і потрібно перш за все звертати на них увагу і всіляко їх підтримувати.

  Організатори впевнені – такі свята сприятимуть і розвитку у суспільстві моральності та гуманізму. Оскільки унікальною особливістю свята «Кольоровий світ» є не лише масштабність, оригінальний інтерактивний сценарій та охоплення дітей будь-якого віку, але й благодійна складова - місією свята є збір коштів на потреби дітей.

  Нагадуємо, що дитяче свято відбудеться 25 травня об 11.00 у парку «Перемога» для дітей всього міста.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx