Сергій Тулуб вимагає створення Центрів надання адміністративних послуг в районах.

На колегії Черкаської ОДА Сергій Тулуб неодноразово наголошував на необхідності створення центрів надання адміністративних послуг в районних центрах області. Проте найбільш широко він пройшовся по цьому після виступу міського голови Корсунь - Шевченківського  Самойленка Михайла Івановича. Той ніяковіючи та очевидно хвилюючись подав чи не найкращий звіт та пропозиції сьогоднішнього чиновницького засідання.

- Я бачив приклад Німеччини, Польщі, Литви, Латвії, але ні в яке порівння з тим центром що створений в Черкасах воно все не йде. Тут Одаричу вдалося створити грандіозний проект, і робота справді побудована на зовсім іншому рівні. Проте це обласний центр, а ми в районах не маємо можливості цього зробити через брак коштів, - хотів завершити Михайло Іванович, проте не тут то було.

 - Ви працюйте, а ми вам допоможемо. Ви думаєте що це все що є в Черкасах зробив ОДарич. Ні. Це все зроблено спільно з обласною владою, просто ми не кричимо на кожному кроці, що ми це зробили, і це зробили. Цим ОДарич хай замається, а ми будемо працювати. І ви працюйте, а ми вам допомагатиме, - поставив завершальне слово в промові Сергій Тулуб, даючи зрозуміти виступаючому, що він може розраховувати на підтримку обласної влади в питанні створення такого Центру.

Окремо зазначимо, що питання про необхідність створення таких центрів надання адміністративних послуг неодноразово піднімали майже всі міські голови та керівники районних державних адміністрацій області, що виявили бажання виступити перед колегами. А Юрій Король, керівник департаменту регіональної політики, особливо наголосив, що центри мають створюватись в місцях, що знаходяться географічно найближче до центру територіальних утворень.

Останні новини