Сергій Тулуб тримає на контролі кампанію по літньому оздоровленню дітей

Як інформує прес-служба Черкаської ОДА під час координаційної наради 10 червня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб акцентував увагу присутніх на безпеці літнього оздоровлення дітей. Нині на Черкащині триває оздоровча кампанія школярів: цьогоріч для учнів області відкривають двері 1010 дитячих таборів різного профілю.

 Як повідомила начальник Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області Віра Чиж, до початку роботи закладів оздоровлення і відпочинку фахівці держсанепідслужби перевірили їх щодо готовності до прийому юних відпочивальників, проаналізували й погодили перспективне меню для дітлахів.

Загалом, було проведено 982 перевірки, за результатами яких у 3,5% випадків фахівці зафіксували порушення санітарного законодавства. Крім того, провели дослідження 138 проб страв на калорійність, за результатами яких відхилення не виявлені. 152 проби харчових продуктів перевірили за бактеріологічними показниками, досліджено 1 694 змивів з об’єктів довкілля, з них 0,6% - позитивних.

За наслідками перевірок направлено 45 приписів щодо усунення порушень санітарного законодавства. Винесено 15 постанов щодо заборони використання питної води.

- Такі випадки обов’язково необхідно вчасно фіксувати та проводити необхідну роботу над їх усуненням. Цього року в області планується оздоровити понад 93 тисячі учнів з усієї області. І забезпечити безпечне і ефективне оздоровлення кожної дитини – наш обов’язок, - зазначив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Останні новини