Сергій Тулуб позбавить опозицію чи не головного закиду до влади

Боротьба між опозицією і владою мала б за своєю суттю приводити до підняття важливих суспільних проблем, пошуку шляхів їх вирішення та в кінцевому результаті до реального покращення умов життя пересічних громадян. Однак як загальноукраїнські так і наші місцеві реалії є зовсім іншими.

На прикладі Черкащини – це видно дуже добре. Це протистояння із боротьби протилежностей, де б мала народжуватися істина, перетворюється на якесь театралізоване дійство, як з боку влади так і опозиції. І схоже на те, що такий стан речей влаштовує як одних так і других.

Далеко за прикладом не потрібно ходити. Візьмемо наприклад ту саму проблему звіту губернатора. Саме відсутність звіту очільника області, останні 5 місяців є чи не головним закидом опозиції до влади.

Ну погодимося з владою і припустимо, що дуже в нас погана опозиція на Черкащині, але що ж тоді заважало губернатору взяти і прозвітуватися щоб нарешті не було цих закидів? Очевидним є те, що влада підігрувала опозиції в цьому питанні. Бо насправді ні владі не потрібен цей звіт, ні опозиції. Потрібно щоб був предмет розмови і непотрібних суперечок. А за цими суперечками криються системні проблеми про які не хоче говорити ніхто.

Нарешті губернатор прозвітується на сесії обласної ради і позбавить опозицію головного закиду до влади.

26 квітня 2013 року збереться сесія Черкаської обласної ради. Після заслуховування виконання ряду соціальних програм останнім питанням звітуватиме про роботу голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

Звіту від губернатора і обласна рада, і черкащани і опозиція чекають давно. Однією з основних вимог останніх опозиційних акцій було саме питання звіту губернатора. Його вимагали на кожній вуличній акції, а 22 березня взагалі штурмували облраду, аби голова ОДА звернув увагу на безліч важливих соціальних питань, на заборгованість із зарплат, тотальне безробіття, жахливі дороги та ін. Було намагання представити кущові зустрічі губернатора з сільськими та селищними головами у Маньківському та Драбівському районах як звіти, однак прості люди казали, що потрапити на зустріч не могли, пускали тільки людей за списком, та й розповідав там Сергій Тулуб, як і прогнозувалося, про надзвичайні врожаї і надої, яких ще світ не бачив.

Звіт голови поставлено 5-им питанням. 

Останні новини