Сергій Тулуб не проти зустрітись з Миколою Булатецьким

«Обласна державна адміністрація завжди відкрита для конструктивного діалогу. Я вже не раз особисто закликав представників опозиційних сил до співпраці.

Проте, на жаль, поки чую від них лише безглузді звинувачення та пусті розмови. Вийти до людей з конкретними пропозиціями розв’язання тих чи інших проблем, опираючись на факти, чи бездумно кричати на площах – це різні речі.

Є факти й докази «злочинів» – нехай ідуть до суду. А брати участь у провокаціях та реагувати на найдрібніші прояви чиїхось амбіцій – у мене немає ні часу, ні бажання. Кожної хвилини черкащани очікують від нас результату, а не балачок. Нам всім спільно треба думати і працювати над розвитком Черкаського краю. Шукати те, що нас об’єднує, а не роз’єднує.

Проте, якщо в тих, хто називає себе опозиціонерами, є конкретні пропозиції щодо розвитку Черкащини, якщо вони готові до співпраці, нехай надсилають офіційного листа, і я обов’язково найближчим часом зустрінусь з ними для розмови», – прокоментував Сергій Тулуб заяву Миколи Булатецького щодо зустрічі з ним. 

Останні новини