Сергій Тулуб не бачить політичної складової у вчорашніх подіях на сесії Черкаської міської ради

Губернатор прокоментував вчорашні події на сесії міської ради.

- Є закон про місцеве самоврядування, який чітко визначає повноваження місцевих рад та їх виконавчих органів. Депутати скористалися своїми повноваженнями, у відповідності до законодавства, яке визначає їх право формувати виконавчий комітет. Міськвиконком підконтрольний міській раді і якщо вона проголосувала за його відставку, вочевидь депутати мали на це підстави, - повідомив Сергій Борисович.

Сергій Борисович не побачив нічого поганого у неприродному об"єднанні Партії регіонів, УДАРу, КПУ та ряду інших депутатів.

- Звертаю вашу увагу, що прагнення змінити міськвиконком об’єднало представників різних політичних сил, які є непримиримими опонентами у політичних питаннях. Мабуть це означає, що у місті Черкаси більшість проблем не політичного, а соціально-економічного характеру. Для всіх це має бути сигналом, що на місцевому рівні треба займатися не політикою, а розвитком міста, - підсумував губернатор.

Однак Сергій Борисович не згадав, що в коаліції з мером була саме фракція партії регіонів і судячи з коментарів саме вона виступила з ініціативою послати міськвиконком у відставку.

Також губернатор запевнив, що немає підстав турбуватися що життя в місті зупиниться.

- Переконаний, що події, які відбулися, в жодному разі не вплинуть на забезпечення життєдіяльності міського господарства. Згідно закону виконком буде продовжувати виконувати свої функції до обрання нового складу. А ми, як державна влада, будемо здійснювати контроль за виконанням закону та дотримання конституційних прав громади міста», - запевнив Сергій Тулуб.
 

Останні новини