Сергій Тулуб наказав до завтра розібратися з питанням хто і чому вже два роки не виконує його розпорядження.

- Питань багато. І прохань багато. Нам в селі потрібна допомога щоб відремонтувати дороги, адже 5 кілометрів ми відремонтуємо за свої кошти, потрібно завершити освітлення вулиць, облаштувати дитячий садок, відремонтувати міст в селі Демкове, яке входить до нашої сільської ради, сільський Будинок культури. Проте є і важливіші питання. Сергію Борисовичу, хочу нагадати Вам, що ще в квітні 2011 року було віддано вами розпорядження про підготовку документів на землю для створення сміттєзвалищ. Проте з вини виконанавця це і досі не зроблено, актів на землю ми так і не отримали, - після численних похвал керівництва області, з далеку, зайшов сільський голова села Шевченкове Звенигородського району ( треба розуміти текучий момент?).

Сергій Тулуб терпляче вислухав сільського голову, а опісля цього на голови чиновників полетіли блискавки.

- Так, негайно розібратися з тим хто і чому не виконав мого розпорядження. Якщо треба нехай цим займаються екологи, правоохоронці. Але завтра я маю знати хто в цьому винний. Я наголошую, завтра!!! - накинувся на чиновницьку братію очільник Черкаської області.

Відразу після цього Прокурор Черкаської області Геннадій Дем"яненко, що сидів позаду Сергія Борисовича, вийшов розмовляти по телефону, вочевидь віддаючи термінові вказівки для своїх підлеглих. Очевидно він швидко засвоїв хто є найголовнішим керівником в області та зрозумів, що біля Сергія Борисовича краще вже сьогодні зробити те, що лише завтра треба було б  робити.

Останні новини