Сергій Одарич vs Олександр Радуцький - "обоє рябоє"

 

Вчора в соцмережі Фейсбук колись партнери, а нині люті опоненти Сергій Одарич та Олександр Радуцький зійшлися у віртуальному клінчі.

Запалу вже традиційному протистоянню додали коментарі користувачів соцмережі. Навіть Бродський став «майже черкащанином». Більшість видань сьогодні смакувало це віртуальне протистояння.

Ми не будемо цього робити, а просто покажемо черкащанам реальний предмет спору.

Спочатку нище розміщуємо інформацію розміщену міським головою, а потім керівником "Дирекції парків".

Цікава ж в мене опозиція...
Кілька тижнів Саша Радуцький на всіх перехрестях заявляє, що перейшов в опозицію через моє бажання дозволити будівництво ресторану на території Ювілейного парку. Щоправда, він скромно замовчує дві обставини:
1) йдеться про реконструкцію існуючого старого кафе, яке будувалося при закладенні парку і багато років успішно функціонувало (навіть комуністи розуміли, що у великому парку має бути заклад громадського харчування:));
2) на цій же території він дозволив вести діяльність (і, зокрема, продаж "веселих" напоїв) своєму товаришеві (кафе "Дача").

Але саме цікаве відбулося сьогодні. Палкий захисник парків звернувся листом до департаменту містобудування з проханням погодити будівництво на частині території парку ... паркінгу для автомобілів! Але навіть не для відвідувачів парку, а для клієнтів майбутнього магазину на Можайці!
Я розумію Сашка - йому важко відмовити забудовнику магазину і своєму давньому товаришеві Андрію Бородаю (відомий також забудовою Фонтан-сіті за Драмтеатром).
Але якщо вже вирішив грати роль "принципового захисника парків", то грай її до кінця. Врешті-решт, акторам завжди потрібен режисер - щоб не збиватися з ролі. Заведи собі режисера (в політиці їх називають політ-технологами). - Сергій Одарич.

Мої друзі скинули мені інформацію щодо розміщення у Сергія Олеговича на стінці ФБ як завжди викривленої інформації.
1) Стосовно реконструкції старого кафе «Явір», то це саме те місце, щодо якого Сергій Олегович наполягав мені підписати договір суперфіцію про забудову території під ресторан, площею 6 тис. м2. Навіть «комуністи» розуміли, що у парках державного значення не повинно бути ресторану такої площі.
2) Щодо кафе «Дача». Підприємець взяв в оренду фундамент під розміщення тимчасового кафе з дерев’яних зрубів, площею 178 м2. Прошу звернути увагу на різницю між розміщенням тимчасового кафе, площею 178 м2 і 6 тис. м2 капітальної забудови території парку під ресторан.
3) До мене звернувся підприємець, який будує торгівельний комплекс на перехресті вул. Пальохи та вул. Дахнівська з пропозицією за свій рахунок зробити вхідну частину в парк 50-річчя зі сторони вул. Пальохи. При цьому він надав мені рішення виконкому - дозвіл на розміщення паркувальних місць з погодженим генеральним планом, підписаним головним архітектором міста. На вхідну частину парку було закладено 50 тис. грн. бюджету і це не остаточна сума. Підприємець хотів допомогти місту та КП «Дирекція Парків», але в черговий раз мене дивують дії Сергія Олеговича. Нагадаю всім, що завдяки підтримці цього підприємця у сквері за Облдержадміністрацією з’явився співочий фонтан, біля якого люди із задоволенням в сезон відпочивають з дітьми, та була відновлена русалонька в парку 50-річчя.

Висновки щодо цієї ситуації нехай кожен зробить сам, - Олександр Радуцький.

Нижче розміщуємо фото того магазину чи міні ТРЦ який став черговим яблуком розбрату між колишніми соратниками.

З фото так би мовити неозброєним оком видно ну не зовсім правомірне розміщення побудови. Бачимо неймовірну близькість до проїзної частини та й місць для парковки фактично немає. Не так давно на цьому місті було кілька невеликих магазинчиків типу МАФів. В одному навіть наливали по 50 грамів, тому тут був і невеличкий притон. 

В автора даного матеріалу не раз виникали думки, - де ж будуть ставити транспорт відвідувачі цього доволі великого як для цього району торгівельного центру? Із цієї дискусії видно, що місцем для парковки буде частина парку.

Зараз навіть добре, що колишні колеги в контрах, адже в іншому випадку частину парку вже б «відтяпали» і робили те що треба. 

Хочемо підкреслити, що жодним чином не стоїмо на чиємусь боці із конфліктуючих сторін, оскільки більше всього, що цілковитої правди не має ні там ні там. Але Олександр Романович вже в опозиції і йому зараз трохи краще ніж меру. Подивимось, що буде коли Сергій Олегович приєднається до опозиції.

Висловлюючи нашу думку, хочемо підкреслити, що сама побудова там магазину, який не вписується в жодні рамки потреб того району уже є неправильною. І звичайно, що жодні парковки на території парку непотрібні під яким би завуальованим приводом вони не споруджувалися.
Також варто додати, що нині мер закидає Олександру Романовичу дружбу з Андрієм Бородаєм, якого ще не так давно сам «причмокував» і обіцяв небувалий для Черкас ТРЦ - Фонтан-сіті.

 

 

Останні новини