Сергій Одарич також робить посильний вклад у знищення ринку на Пастерівській

 

Міський голова Черкас Сергій Одарич неодноразово заявляв, що вважає оптовий ринок на Пастерівській "бородавкою на тілі" Черкас.

На цьому тижні почалися тотальні перевірки праваоохоронців та різних перевіряючих служб на ринку. До цього так би мовити "приклав зусиль" і Сергій Олегович.

Зокрема Сергія Олеговича турбує велика кількість транспорту який зосерджується в районі ринку. Тому він звернувся до начальника управління УМВС України в Черкаській області Дернового В.В. з проханням вжити заходів для заборони стоянки транспорту та торгівлі з автомобілів.

Про це директору ринку Олександрку Островському повідомляє в листі сам генерал Дерновий В.В.

Нижче розміщуємо фото листа.

Як бачимо Сергій Олегович також долучився до "викурення" непокірних підприємців та вирішив допомогти їх загнати як "несвідоме стадо" на ринок "Фермерський". Такі потуги мера не викликають здивування, адже власником ринку "Фермерського" є родина Казарянів. А Нарек Казарян є депутатом міської ради від "вільних демократів", тобто членом команди мера. Тому тут прослідковується чіткий взаємозв"язок інтересів та співробітництва між членами команди.