Сергій Одарич щодо законності будівельних робіт у сквері за облрадою: "Так само як ми надали статус заповідного фонду скверу, так само можемо і переглянути"

Сьогодні на прес-конференції міський голова Сергій Одарич відповів на закиди Олександра Радуцького, щодо проведення будівельних робіт у сквері за обласною радою.

Нагадуємо що керівник КП "Дирекція парків" Олександр Радуцький раніше повідомив що міському голові доведеться порушувати законодавство будуючи парковку під сквером за обласно радою. Оскільки земля скверу має статус природньо-заповідного фонду.

- Якщо керуватися логікою Олександра Романовича то там навіть не можна зняти асфальт і покласти плитку.

Що стосується природно-заповідного фонду то ми з вами чудово розуміємо, що нічого там такого заповідного немає. В розумінні скажімо заповідника, де існує якась природня рослинність, природня тваринність і так далі. Це штучно створений сквер на кварталі зовнішньої забудови, і так само як ми надали цей статус заповідного фонду так само можемо його і переглянути.

Звичайно потрібно пройти всі необхідні процедури погодження та отримання дозволів. Я переконаний, що всі ці процедури можемо здійснити. Після будівництва буде розбито новий сквер нічим не гірший, а можливо навіть кращий ніж є зараз, - повідомив Сергій Одарич.

Останні новини