Сергій Лашкул: "Вболівальники мають дати відповідь"

Перший заступник генерального директора ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Лашкул у гостях спортивної передачі «На пульсі спорту» («Рось») поділився думками, щодо соціальної сторони діяльності клубу, розповів, що його зараз найбільше непокоїть та про розвиток футбольного клубу.

Сергію Володимировичу, ми знаємо, що футбольний клуб не зосереджує увагу лише на тих дітях, які вже займаються футболом. 

- Починаючи з вересня футболісти «Черкаського Дніпра» щотижня проводять у школах Черкас майстер-класи із футболу. Проведення майстер-класів передбачає кілька аспектів і не можна сказати, що якийсь із них для нас основний. На сьогодні проведено уроки футболу у 8 школах. У майстер-класах або взяли участь, або спостерігали за уроком футболу майже 1000 дітей. Ми популяризуємо не просто футбол, а спорт у цілому. Головне не те, щоб діти обов’язково зайнялися спортом, а головне забрати їх з «вулиці», відволікти їхню увагу від комп’ютерних ігор.

Відомо, що ФК «Черкаський Дніпро» не лише активно займається популяризаціє спорту №1, а робить конкретні кроки, щодо розвитку дитячо-юнацького футболу на базі свого клубу. 

- Так, дійсно ми не сидимо склавши руки. У селі Білозір’я будується критий манеж та гуртожиток, де будуть створені усі умови для навчання в Академії футболу обдарованих дітей з інших сіл і міст Черкащини. Стоїть завдання, щоб в основі головної команди грала більшість вихованців місцевого футболу. Зрозуміло, що не легкий і не швидкий шлях, але ми його повинні пройти.

- Сергію Володимировичу, розкажіть з якою метою організовано медіа-клуб команди «Черкаський Дніпро»? 

- Кінцева мета – це вболівальники на стадіоні. До медіа-клуб увійшли представники місцевих засобів масової інформації, яким не байдужа доля «Черкаського Дніпра». У взаємопраці є бажання скоротити відстань між вболівальниками і гравцями. З нашого боку є бажання допомогти у налагодженні комунікацій між футболістами і журналістами, та почути від них побажання, можливо якісь поради. 

Добігає кінця сезон чемпіонату України серед команд першої ліги, вже скоро команда піде на зимову перерву. Який емоційний стан гравців команди?

- Настрій у всіх бойовий. Вже зараз ми почали проводити ряд заходів по широкому анонсуванню футбольного матчу, який відбудеться 21 листопада між командами «Черкаський Дніпро»- «Зірка» Кіровоград. Вхід на гру вільний. Заповнені трибуни стадіону «Центральний» можуть стати вагомою складовою у досягненні позитивного результату, а вболівальники своєю присутністю на стадіоні мають дати відповідь на одне важливе питання – чи хочуть черкащани, щоб наша з вами команда грала у Прем’єр-лізі України з футболу. Якщо 21 листопада будуть заповнені трибуни стадіону «Центральний» це означатиме ТАК.

Також вболівальників 21 листопада чекає проведення багатьох конкурсів та призи.  У рамках проведення рекламно-інформаційних заходів до гри «Черкаський Дніпро» – «Зірка» також будуть розповсюджені ЗАПРОШЕННЯ на цей футбольний матч. Такі запрошення дадуть право взяти участь у КОНКУРСІ, який проводитиметься у перерві зустрічі. Усі запрошення будуть пронумеровані. При вході на матч необхідно буде вкинути в спеціальну скриньку ПРОНУМЕРОВАНИЙ КОРІНЕЦЬ ДЛЯ КОНКУРСУ. Такий корінець дає право участі в жеребкуванні на визначення власників 20 футбольних м’ячів, 20 ювілейних книг, випущених до 60-річчя команди «Черкаський Дніпро» і 10 абонементів на домашні матчі дніпрян у другій частині Чемпіонату України сезону 2015/2016 р.р.

Також у перерві матчу серед вболівальників визначатимуть кращих пенальтистів. За влучні виконання одинадцятиметрових ударів – у подарунок м’ячі.

УВАГА! Незалежно від того є чи немає у вболівальників на руках запрошення, на матч «Черкаський Дніпро» – «Зірка» (Кіровоград) вхід для усіх вільний.
 

Останні новини