Сергій Ковалець порадив вболівальникам тепло одягатися

Прес-конференцію та відкрите тренування провели напередодні матчу молодіжних збірних України та Ісландії у прес-центрі Центрального стадіону Черкас.

А вже сьогодні о 19.00 розпочнеться матч між лідером групи командою Ісландії та збірною України.

Головний тренер молодіжки Сергій Іванович Ковалець розповів про настрій футболістів та дав поради вболівальникам.

- Нам приємно знову повертатися до Черкас. Будемо сподіватися, що проведемо матч на високому рівні. А нас як і раніше активно підтримають місцеві вболівальники. В хлопців хороший настрій перед поєдинком, важливо щоб цей азарт був показаний під час матчу. А вболівальникам раджу тепло одягатися і приходити на стадіон, - зазначив Сергій Ковалець.

Головний тренер української молодіжки також високо оцінив команду суперника.

- В Ісландії вже тривалий час функціонує серйозна державна підтримка програми розвитку футболу. Тому нинішні результати збірних команд цієї країни лише на перший погляд є сенсаційними. Сьогодні національна збірна Ісландії вже вийшла на чемпіонат Європи, молодіжна команда лідирує в нашій групі, - це результат планомірної роботи та державної підтримки розвитку футболу. Загалом группа у нас складна, кожен суперник може відібрати очки у кожного. Тому завтра на нас чекає цікавий футбол, в нас є шанси на перемогу, - зазначив Сергій Ковалець.

Після прес-конференції футболісти молодіжки провели відкрите тренування.


 

Останні новини