Сергій Борисович Тулуб дав відповідь опозиції

Сергій Тулуб не планує балотуватися в народні депутати. Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб заперечив можливість своєї участі в повторних виборах по мажоритарним округам на Черкащині. Про це він повідомив, відповідаючи на запитання журналістів каналу 1+1.

– Мені подобається працювати на Черкащині – це край моїх близьких та рідних людей. Для мене особисто робота на Черкащині – це чудова нагода передати людям свій досвід і можливість зробити для них щось корисне. Вся наша команда працює на результат. За останні три роки на карті області з’явилась низка нових об’єктів: лікарні, амбулаторії, житлові будинки, річкові порти, ринки тощо, і ми плануємо і надалі працювати в цьому напрямку. Тому я не балотуватимусь в народні депутати, хто б і що не говорив, – сказав Сергій Борисович. – Я був народним депутатом України впродовж двох скликань. Разом зі своєю командою ми напрацювали низку законопроектів, але, на жаль, не всі вони були розглянуті та прийняті до уваги. Мені дуже прикро, оскільки туди я вклав частку свого життя, свій досвід і знання.

Нагадуємо, що нещодавно черкаські опозиціонери Микола Булатецький та Леонід Даценко публічно запрошували йти Сергія Борисовича на один з проблемних округів Черкащини. Щоб у чесній боротьбі показати чого варта партія регіонів на Черкащині. 
 

Останні новини