Сепаратист з магазину "Лайф" полетів у сміттєвий бачок (Фото)

Вчора увечері 26 вересня Черкасами продовжив крокувати «траш бакет челендж», активісти знайшли чергового, цього разу рядового сепаратиста і помістили його в сміттєвий бачок.

Сепаратистом виявився продавець магазину мобільного оператора «Лайф», досить молодий черкасець Олександр Кіяєв. Розміщуємо ексклюзивне фото продавця-сепара. Відео не будемо розміщувати, оскільки наші правоохоронці можуть використати його проти активістів. 

- Він бажав українцям на фронті смерті та лаяв дії української армії й волонтерів, послуговуючись штампами “кісєльов тб”. Цей покидьок працює продавцем у магазині мобільного оператора “Лайф” на вулиці Остафія Дашкевича. Прошу адміністрацію магазину переглянути рішення щодо його працевлаштування. Управління СБУ у Черкаській області прошу звернути увагу на цю особу та його дії й заяви, а також ймовірний зв’язок з терористичною організацією ДНР/ЛНР. Сепаратизм і путінсько-кісєльовська українофобія не пройде у Черкасах”, - повідомив на сторінках Фейсбуку депутат міської ради Юрій Ботнар.

Як розповідають учасники акції, спочатку Олександр відмовлявся від своїх сепаратистських тверджень, але коли на місце події прибула людина якій він це розповідав, опиратися було марно. Олександр визнав свої сепаратистські погляди. Після цього він отримав декілька тумаків та був поміщений у сміттєвий бачок.

Варто відзначити, що перехожі які стали свідками цього дійства просили не вбивати сепара. Однак після того як їм повідомляли, що його лише помістять до сміттєвого баку, люди заспокоювалися і підтримували такі дії активістів.
 

Останні новини