Секретарку суду, що зливала таємниці не каратимуть (Фото)

Секретарку Соснівського суду, що через свого чоловіка зливала дані оперативно-розшукової діяльності не каратимуть.

Про це йдеться в ухвалі Придніпровського суду. 

Жінці інкримінували ч. 1 ст. 387 КК України (розголошення даних ОРД). 

Так, Олена Шевченко, у червні 2019 року, телефоном повідомила чоловіка про надання суддею дозволів на проведення обшуків автомобілів та житла фігурантів справи за ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання). Він в свою чергу оперативно повідомив інформацію одному з фігурантів даного кримінального провадження. 

На фото фігурант справи про вимагання коштів Олександр Ядвіга в оточенні секретаря міськради Юрія Тренкіна та міського голови Анатолія Бондаренка. 

За даними досудового розслідування, двоє чоловіків вимагали кошти у підприємця по 100 доларів за кожну одиницю транспортного засобу, які той використовує у підприємницькій діяльності. У разі ненадання коштів погрожували вбивством та знищенням майна. 

Одним з підозрюваних по цій справі є Олександр Ядвіга, що є співзасновником громадської організації “Захист прав водіїв-перевізників”. Він же разом з секретарем міськради Юрієм Тренкіним є співзасновниками громадської організації “Моя Батьківщина — Черкаси”.

Обвинувальний акт у справі вимагання знаходиться нині на розгляді Соснівського суду. 

В судовому засіданні сторона захисту клопотала про закриття провадження та звільнення від кримінальної відповідальності за строком давності. 

Оскільки прокурор не заперечував проти закриття провадження, суд підтримав клопотання сторони захисту і закрив справу.
 

Останні новини