Секретар Тренкін пролобіював питання родини Склярових

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін пролобіював питання родини Склярових, яка отримує ще сотку землі в Соснівці поблизу сімейної автомийки.

Про це свідчить рішення міської ради. 

Депутати надали дозвіл на розробку документації із землеустрою на ділянку по вул. Дахнівська 24 громадянці Аліні Скляровій, для передачі її в оренду на 49 років під будівництво і обслуговування житлового будинку. Примітним є те, що профільний департамент готував проект рішення на відмову, але під час сесійного засідання Юрій Тренкін запропонував не відмовити, а надати дозвіл. До пропозиції секретаря прислухалися депутати і відповідне рішення підтримали 36 народних обранців. Голоси дали представники всіх фракцій міської ради

Фото з протоколу пленарного засідання сесії Черкаської міської ради. 

Нагадаємо, що неподалік, за адресою Дахнівська 24/5, вже як рік працює автомийка ТОВ “Шайні-Кар”, яку збудували на земельній ділянці площею 0,19 га. Ще в 2016 році міська рада у сумнівний спосіб передала у приватну власність низку ділянок в лісовому масиві. Дві ділянки в 2018 році викупила донька директора ПАТ “Азот” Віталія Склярова, Аліна Склярова. Вони були об'єднані в одну з цільовим призначенням — для будівництва житлового будинку. Але департамент архітектури міської ради надав містобудівні умови на будівництво автомийки, яку успішно й побудували. 

Через майже три роки після передачі ділянок в приватну власність, у серпні 2019 року прокуратура взялася оскаржувати рішення міської ради про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам Артему Заболотному, Яні Чернусі. Зазначені громадяни перепродали землю Аліні Скляровій, яка проходить по справі як відповідач. Цивільна справа за позовом прокуратури нині перебуває на розгляді Соснівського суду.
 

Останні новини