Користувацький вхід

Секретар Черкаської міської ради під загрозою Одарича

Секретар міської ради Олександр Радуцький заявляє, що міський голова прагне зняти його з посади і вже веде перемовини з цього приводу серед депутатського корпусу. Розгляд цього питання може бути винесений вже на наступній сесії. 

Про це Олександр Романович повідомив на прес-конференції. За його словами такі дії мера пов’язані з активним викриттям його корупційних схем.
– Коли я почав вскривати корупційні схеми, які відбувалися в стінах міськвиконкому, то ситуація відбулася наступна: скажемо так, з боку міського голови була захисна реакція, – пояснив мотиви мера Олександр Радуцький.

Насправді ж інформація про перемовини в депутатському корпусі щодо зміщення Радуцького правдива. Однак підставою для них стало небажання секретаря «вирішувати питання» із представниками депутатського корпусу. Останній приклад – це виділення землі на військовому полігоні рішенням виконкому, таким чином депутати які нібито і в команді секретаря нічого не отримали. А за те, що Олександр Романович розумний та красивий депутати його ініціативи не збираються підтримувати, депутати – це прагматична частина суспільства.