СБУ оприлюднила відео з затриманим в глибокому тилу росіянином

На Черкащині СБУ оприлюднило відео спілкування з нещодавно затриманим на Христинівщині громадянином Росії, який воював на боці терористів т.зв. «ЛНР» у складі підрозділу «Прізрак».

Громадянин Росії, уродженець Красноярського краю, який прибув на Христинівщину до знайомої був затриманий правоохронцями.

35-річний росіянин, мешканець Красноярського краю (РФ), на прізвисько «Міраж», розповів слідству, що його завербували через соціальні мережі. За участь у терористичній діяльності йому та іншим найманцям обіцяли по 100 доларів на день. Затриманий дав свідчення, що у Ростовській області він разом з іншими «добровольцями» пройшов стрілецьку та диверсійну спецпідготовку.

Його та групу у складі 12 осіб забрав бойовик терористичної організації на прізвисько «Борода» та незаконно перевіз на територію України до м. Алчевськ Луганської області.

Незадоволений відсутністю обіцяної зарплатні, зловмисник переметнувся до іншої банди – терориста Козіцина. Там він, озброєний автоматом АК-74 та двома бойовими гранатами, патрулював район поблизу м. Дебальцево. Усвідомивши перспективу мізерного заробітку, росіянин-бойовик вирішив втекти. Нині зловмиснику оголошено про підозру за ст. 258-3 Кримінального кодексу України, його взято під варту.

Останні новини