Користувацький вхід

Садовий в Черкасах: "Всі міста мають бути успішними"

З візитом в Черкасах перебуває міський голова Львова та лідер політичної партії «Самопоміч» Андрій Садовий.

В рамках заходу Urban Talks: Черкаси & Львів відбудеться обмін досвіду між містами та визначення напрямів подальшого партнерства. Перед цим гість поспілкувався з місцевими журналістами. 

- Я виконав обіцянку яку дав вашому міському голові і приїхав. Приїхав не сам, а з частиною львівської міської команди. В Черкасах будемо говорити про розвиток міст, щоб в результаті нашої роботи мешканці мали комфорт, а місто отримувало збільшення фінансових надходжень для розвитку. Не може бути одного успішного міста – всі міста мають бути успішними. На сьогодні в нас немає інституціалізованої підтримки на рівні уряду. Але це не заважає нам використовувати ті можливості які є, обмінюватися досвідом, налагоджувати взаємодопомогу, - пояснив мету візиту Садовий. 

Відповідаючи на питання журналістів, гість прокоментував і перманентне протистояння міського голови Черкаси з депутатським корпусом. 

- На сьогодні є інституційна проблема протистояння мерів та депутатів в багатьох містах. Тому Черкаси в цьому плані скоріше підтверджують загальноукраїнську тенденцію, аніж є піонерами. В Черкасах я бачу штучно створений конфлікт, коли хтось не хоче втрачати владу, попри те, що мешканці шляхом виборів визначилися. Громада чи в Черкасах, чи в будь-якому іншому місті, обравши мера делегувала йому повноваження у виконавчій площині, а відтак передусім на міському голові і лежить відповідальність за місто. Дуже часто, частина депутатського корпусу намагається перетягнути на себе виконавчі функції – це і породжує конфлікти, - пояснив свою позицію Андрій Іванович. 

Нагадаємо, що в Черкаській міській раді фракція «Самопомочі» входить до складу промерської більшості.

- Щодо роботи партії в регіонах, то в жодній області ми не продавали франшиз на партійний бренд. Демократичні партійні механізми і до регіональних організацій – ми не вказуємо місцевим депутатам входити чи не входити в ті чи інші коаліції на місцях. Головним принципом тут є питання відданості мера роботі на користь громади, - зазначив гість. 

Також учасників зустрічі цікавили президентські амбіції мера Львова.

- З одного боку, є діюча влада, яка каже – нехай буде як є, бо може бути ще гірше. - На моє переконання, нам треба йти вперед, бо світ нас не чекає. Я пропоную якісний державний менеджмент, верховенство права і не боятися рухатися вперед. Самопоміч як політична сила обов'язково братиме участь в президентських, а згодом парламентських виборах. Рішення щодо кандидата на посаду Президента від нашої політсили буде прийнято найближчим часом.
 

Останні новини