Сім'ю в якій помер 7-річний хлопчик на облік не ставитимуть
Служба в справах дітей Черкаської міської ради обстежила квартиру, де живе родина померлого після тяжких травм хлопчика.
За фактом перевірки підстав для взяття на облік сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах, не виявили.
Про це повідомляє Вичерпно з посиланням на начальницю служби в справах дітей ЧМР Світлану Шишлюк.
«Ми були вдома, обстежували умови проживання. Там чотирьохкімнатна квартира, для кожної дитини виділена окрема кімната з усіма необхідними меблями та обладнанням. Ми не можемо сказати, що дітьми там не займалися», — зазначила Шишлюк.
За її словами, ніякої негативної інформації про цю родину раніше не надходило. Андрій — син матері від першого шлюбу. У цій родині він не був всиновленим чи прийомним, дитині просто змінили прізвище. Меншій сестричці хлопчика три роки, вона ще не відвідує садок. Андрій лише закінчив перший клас. У школі про нього також відгукуються позитивно.
Після смерті хлопчика із сім’єю працюватиме служба в справах дітей та Центр соціальних служб для того, щоб «допомогти сім’ї вийти із кризової ситуації».


