Сільську голову пробачили за підробку документів на землю

Колишню сільську голову Ребедайлівки, що на Кам'янщині суд і прокурор пробачили за підробку документів на землю.

Про це йдеться в ухвалі Смілянського суду. 

Вікторія Швець, працюючи сільським головою протягом 2016 року, підробила рішення сільради необхідні для надання у приватну власність шести земельних ділянок по 2 га. 

Жінці інкримінували ч 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). 

В результаті її неправомірної діяльності відбулося незаконне відчуження з комунальної та передача в приватну власність ділянок загальною площею 12 га. Інтересам сільської ради нанесено збитків на суму 560 тис. грн. 

В ході судового розгляду сторона захисту звернулася з клопотанням про звільнення обвинуваченої від кримінальної відповідальності за строком давності. 

Представник прокуратури не заперечував проти задоволення клопотання сторони захисту. 

Відтак суд звільнив обвинувачену від кримінальної відповідальності за строком давності. 

Відзначимо, нині село Ребедайлівка входить до складу Михайлівської ОТГ. Обвинувачена працювала першим заступником сільського голови Михайлівки. 

На сьогоднішній день три з шести земельних ділянок знаходяться у комунальній власності Михайлівської сільської ради та орендуються місцевим ТОВ “Олімп”. 

Ще три на праві приватної власності належать Валентині Хорунжій, яка є співзасновницею профспілкової організації ТОВ “Олімп”. 

Нагадаємо, ТОВ “Олімп” фігурувало в афері про надання землі в приватну власність за підробленими наказами Держгеокадастру. Кримінальне провадження нещодавно також закрили за строком давності.

 

Останні новини