Рудик виграв суди та збирається карати фальсифікаторів

Переможець на окрузі № 198 з центром у місті Сміла свободівець Сергій Рудик виграв суд у свого конкурента на виборах Віктора Тимошенка та його технічного кандидата. 

Як ми вчора повідомляли кандидати Віктор Тимошенко та Дмитро Чубін (Сильна Україна) намагалися оскаржити рішення ОВК в Черкаському окружному адміністративному суді. Однак вчора суд відмовив у задоволенні позовних вимого позивачам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАЛО ВІДОМО ЗА ДОПОМОГОЮ ЧОГО ТИМОШЕНКО СПРОБУЄ "ПОБИТИ" РУДИКА

Сьогодні ж Сергій Рудик у Фейсбуці повідомив про виграні суди, але готується до можливого апеляційного оскарження.

"Ми виграли суд у регіонала Тимошенка,який хотів оскаржити рішення ОВК щодо моєї перемоги на виборах, а кілька годин томув його "технічного" кандидата з цього ж приводу! Попереду очевидно ще розгляд їхніх апеляцій і купа нервів, але це буде завтра", – написав Рудик.

Сергій Рудик вважає, що для його команди перемога на виборах – це питання честі та гідності, а для переможеного Віктора Тимошенка – це питання сидіти в тюрмі, чи ні. Тому він також звернувся до черкащан повідомити про факти фальсифікації на окрузі. Усіх, хто має таку інформацію кандидат закликав звертатися до штабу за телефоном (04733) 5-06-07.

Нагадуємо, що Сергій Рудик переміг Віктора Тимошенка з різницею лише у понад 500 голосів виборців.

Останні новини