Розбірки в центрі Черкас: учасники отримали нерівноцінні запобіжні заходи

Четверо підозрюваних які у складі двох кримінальних дуетів влаштували розбірки в центрі міста серед білого дня, отримали нерівноцінні запобіжні заходи. 

Про це свідчать судові ухвали.

Всім учасникам конфлікту інкримінують ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї).

Учасники кримінального дуету, у складі уродженця Черкас та уродженця Білорусії, вчинили хуліганські дії, пістолетами погрожуючи опонентам з якими виник конфлікт. В свою чергу, дует опонентів у складі уродженців сіл Червона Слобода та Хутори, також погрожували своїм візаві вогнепальною зброєю. 

Розбірки кримінальні дуети влаштували не звартаючи увагу на присутність випадкових сторонніх осіб в центральній частині міста на вул. Хрещатик в післяобідню пору.

Що стало предметом конфлікту в судових ухвалах не вказується. Але для всіх учасників конфлікту слідчі клопотали про обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою строком на 60 діб.

В результаті судового розгляду запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою отримали лише учасники першого кримінального дуету. Натомість уродженці Червоної Слободи та Хуторів отримали — цілодобовий домашній арешт.

Відзначимо, що уродженець Червоної Слободи, що пішов під домашній арешт, Сергій Білоног раніше судимий за ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Умовно-достроково звільнений з місць позбавлення волі ухвалою Уманського суду у грудні 2020 року.

Уродженець Хуторів Станіслав Погрібний, що пішов під домашній арешт, зареєстрований як ФОП, на крайніх місцевих виборах балотувався до Червонослобідської сільської ради, як член партії “Слуга народу”.

З першого кримінального дуету, який взяли під варту, вдалося встановити одного фігуранта — уродженця Черкас Володимира Власенка.

Відзначимо, що адвокатом Сергія Білонога та Станіслава Погрібного виступає Ігор Хмельницький, що є співзасновником ГО “ОЗГ”(Організований Захист Громадян). Ще одним співзасновником цієї організації є Михайло Козлов.

У серпні минулого року дану організацію в центрі Черкас, із залученням спецпідрозділів СБУ, перевіряли на предмет тероризму.

Останні новини