Родина губернатора розвиває амбітний бізнес-проект з росіянами

Бізнес-родина очільника Черкаської ОДА Юрія Ткаченка розвиває новий амбітний бізнес-проект з російськими інвесторами.

В селі Степанки, Черкаського району запрацював завод з виробництва пресованого цукру та цукру в стіках. В перспективі тут мають виробляти також кондитерські вершки. 

Виробничі потужності знаходяться на території СТОВ Степанки по вул. Героїв України 171/А в одноіменному селі. Приміщення колгоспних гаражів реконструювали під виробничу базу нового бізнесу. Будівництво розпочали ще в 2016 році, нині ж вже можна знайти пропозиції товару до продажу.

Фірма яка здійснює реалізацію продукції під торговою маркою «Степанки» - ТОВ Кабест. Її засновниками є СТОВ Степанки (бенефеціари - Фрунзе Казарян та рідний брат губернатора Дмитро Ткаченко) та два громадянина Російської Федерації – Стависький Ілля Гершевич та Барон Рафаіл Юліусовіч. Статутний капітал рівними долями розподілений між українською та російською стороною. 

Російські інвестори вже мають важливий досвід реалізації подібних проектів. Так Стависький Ілля та Барон Рафаїл є мажоритарними власниками ООО «Тула продукт», виробничі потужності якого розміщені в місті Тула (Російська Федерація). Підприємство спеціалізується на виробництві фасованого цукру, вершків з рослинних жирів, фасованих круп тощо.

Згідно витягу з ЕГРЮЛ (аналог ураїнського державного реєстру юридичних та фізичних осіб) Стависький Ілля Гершевич є громадянином Російської Федерації, зареєстрований для сплати пенсійних внесків в пенсійному фонді Красногірського району, Московської області. 

Барон Рафаїл Юліусович є громадянином Російської Федерації, зареєстрований для сплати пенсійних внесків в пенсійному фонді у Москві, муніципальний район Пресненское.

Разом з тим в українському державному реєстрі юридичних осіб як засновники ТОВ Кабест Стависький Ілля та Барон Рафаїл вказуються як резиденти США, відповідно з пропискою в Нью-Йорку та Сан-Франциско. 

Однак той же Стависький Ілля Гершевич фігурує як громадянин Російської Федерації в українському державному реєстрі з місцем реєстрації в Красногірскому районі, Московської області як співзасновник ПП «Владислава» із ще одним рідним братом губернатора Радиславом Ткаченком.
 

Останні новини